AGROKRAINA.COM.UA

Успішне господарювання!

І заквітнуть первоцвіти

 Якщо говорити про перші квіти, які починають цвісти як тільки-но зійде сніг, то не можна не згадати проліски, примулу і підсніжники. 

Доларове дерево

По-науковому ця вічнозелена бульбова рослина з темно-зеленими м'ясистими листками, загостреними на кінці, називається «заміокулькас змієподібний». Та в народі її називають доларовим деревом і щиро вірять, що якщо така рослина є в домівці, то достаток родині гарантований. Лишається придбати таку рослину і на власному досвіді переконатися, чи правду говорять про магічні властивості цієї рослини притягувати гроші.

Окраса вашого квітника

Примула (Primula) - красива багаторічна рослина, що цвіте зазвичай ранньою весною. Але якщо підібрати різні види цих квітів, то можна розраховувати на цвітіння клумби з ранньої весни до середини літа.

 


У кімнатних рослини теж є зима

 
Ви даремно думаєте, що ваші кімнатні рослини не відчувають сезонності. І хоча вони не ростуть у відкритому ґрунті, клімат для них незмінний. та все ж вони розуміють, що настала зима.

Зимові роботи у квітнику

Зимою в нас немає городніх робіт, але маємо інші клопоти – перевірка збереження овочів, вирощування овочів у теплицях або на підвіконнях. Також у грудні можна попрацювати і в квітнику. Ось кілька порад, чим найкраще зайнятися на початку зими.

Кольоровий зимовий сад

 
Для когось, може, це стане відкриттям, але існують дерева і чагарники, що не втрачають яскравого забарвлення і взимку. Тобто перетворюють сад не на похмуру засніжену картину, а на суцільне різнобарвя. Тож що може прикрасити ваш сад?

 

Про попелицю, кліща і білокрилку


Попелиця - маленька, різноманітно забарвлена комаха - зустрічається на листі, стеблах і коріннях рослин, часто утворює цілі колонії. Солодкі екскременти, що виділяє попелиця, називають медвяною росою. Попелиця висмоктує сік із рослин, призводячи до деформації пагонів, скручування листків. Може переносити вірусні хвороби.

 

Турботи квітникаря

Незабаром прийдуть справжні холоди і тому потрібно потурбуватися про перезимівлю наших квітів. Зробити це потрібно вчасно і правильно. Для цього існує низка правил

Окраса вашого квітника


Примула (Primula) - красива багаторічна рослина, що цвіте зазвичай ранньою весною. Але якщо підібрати різні види цих квітів, то можна розраховувати на цвітіння клумби з ранньої весни до середини літа.

Висаджуємо багаторічні квіти


З приходом осені відцвітають наші клумби і лишаються квітувати лише по-справжньому осінні квіти – хризантеми, айстри та гладіолуси. Але частина інших квітів з наших квітників потребує восени пересаджування, тобто шансу на друге життя наступної весни. 

ПІДГОТОВКА ДО НАСТУПНОГО СЕЗОНУ


Уже через місяць осінь вступить у свої права, сади наповняться кольорами нового сезону - загоряться яскравими фарбами айстри, хризантеми та жоржини, пожовкне листя. Не за горами будуть і справжні холоди, а з ними - закінчення чергового садівничого сезону. Проте досвідчені квітникарі знають, що осінь - час безлічі турбот і клопотів, необхідних для підготовки вже до наступного сезону. У їх числі - осінні посіви.

ЗАКВІТУЄ КЛУМБА РІЗНОБАРВ'ЯМ


У кожного біля будинку чи в саду є клумба і, як правило, форма клумби залишається постійною з року в рік, оскільки вона знаходиться в одному й тому ж місці. Ми ж пропонуємо вам поекспериментувати і змінити малюнок та асортимент квітів на своїй клумбі. А для того, щоб наступної весни нова клумба заквітувала різнобарв’ям кольорів, про неї потрібно подбати вже сьогодні.

Щоб зима нагадувала літо


У другій половині літа саме час подбати про хлібосольну зиму. Адже на городі яскравіють червонощокі помідори, поблискують баклажанчики, красується поважний перець. Все це так і проситься до столу. Та щоб літнє різноманіття не залишилося лише приємним спогадом, треба вчасно подбати про заготовки на зиму.

 

 

 

 

Правильно посієш – рясно заквітує


Попереду середина літа - час посіву багатьох улюблених квітів. Ті квітникарі, хто займається вирощуванням дворічників, можуть продовжити собі задоволення посівів до кінця липня.

Найсмачніша картопелька

Молода картопля – один із найсмачніших продуктів. Та як правильно приготувати її, щоб відчути всю палітру смаку? Розкриємо кілька невеличких секретів.


Назад 1 2 3 4 Вперед

Комментарі

Ваш комментар

Опитування

Де ви купуєте насіння овочевих культур?

На базарі
В професійному магазині
На спеціалізованих виставках
В Інтернет магазині
Вирощую сам

Показати всі опитування